+90 (216) 392 80 13
Sosyal Medya Hesaplarımız

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
Ulubay Sigorta

Ülkemizde sigortacılık piyasasında, 2000’li yıllarda önemli gelişmeler yaşanmış, gerek yeni kurulan sigorta kuruluşları gerekse Avrupa Birliği (AB) mevzuatına uyumlu yeni Sigortacılık Kanunu ile piyasanın gelişmesi noktasında önemli mesafe kat edilmiştir.

Yine bu dönemde yabancı sermayeli şirketlerin ülkemiz sigortacılık piyasasında payını artırmasıyla birlikte sigorta ürünlerine yönelik arz ve talepte belirgin bir canlanma olmuş, yabancı sermayeli şirketler ülkemiz sigortacılık piyasasının gelişmesine katkıda bulunmuştur.

ULUBAY SİGORTA olarak 15 yıldır müşteri odaklı yönetim anlayışımız ve sahip olduğumuz güçlü çalışan kadromuz ile başarı grafiğimizi her geçen gün yükseltmeye devam ediyoruz.

Firmamız sigortacılık işlemlerinde riski transfer etme, paylaştırma ve bunun karşılığında koruma ve teminat sağlama yönünden gerek sigortalıların gerekse sigorta şirketlerinin buluştuğu ortak bir nokta konumundadır.

ULUBAY SİGORTA, bu bağlamda, özellikle Marmara Bölgesi ve ülke genelinde her gün yüzlerce müşterisine poliçe teklifi sunarak, başta Trafik, Kasko, DASK, Konut, İşyeri, Sağlık ve Seyahat sigortaları olmak üzere birçok riski teminat altına almaktadır.

Sigortacılık işlemlerinin önemi gittikçe artmakta, buna bağlı olarak ülke ekonomisine sağladığı katkı yükselmektedir.

Trafik ve kasko başta olmak üzere sağlıktan, konuta, seyahatlerinizden işyeri risklerinize kadar sahip olduğunuz tüm değerleri teminat altına alarak sizlere  “Huzurlu Yaşam, Maksimum Güven” sağlamaya devam ediyoruz.

Misyonumuz

Vizyonumuz
Firma Tarihçesi

SORU?
Lütfen çift tırnak gibi özel karakterler kullanmayınız.
Rock on. Before the party, you're in for a funderful treat?
A VIP tour of the Slurm factory. Enjoy the tour, dudes! I'm gonna go lie down. Welcome to the wondrous world. Slurm Centralized Industrial Fabrication Unit. Look, flowers! And a boat! Who are those horrible orange creatures? Those are the Grunka Lunkas! They work in the factory. As we sail down the Slurm, you'll see our mixologists at work. of the finest ingredients… and mix it with glacial spring water…

I